Organik Petek Kimyasalı : Yeni Nesil Organik Petek Temizlem Kimyasalı

Whatsapp Yardım

Yeni Nesil Organik Petek Temizlem Kimyasalı

Kdv Dahil
Kdv Hariç
    
384TL
384TL

Yeni Nesil Organik Petek Temizlem Kimyasalı

YENİ NESİL ORGANİK PETEK TEMİZLEME KİMYASALI 

Piyasada olan bütün ürünler endüstriyel amaçla üretildikleri için konsantre yapıda olmak zoruda olduklarından cilt ile temaslarında ciddi problemler oluşturmaktadır.Yine elbiseye temasında ise elbiseye zarar vermektedir.

Ancak YENİ NESİL ORGANİK PETEK TEMİZLEME KİMYASALI mız ile bu sorunlara bir DUR diyebilirsiniz.Hem etkili bir şekilde temizlik sağlarken hem de size ve elbiselerinize zarar vermez.Bu yönüyle güvenli bir üründür.

 

Petek Temizleme Kimyasalı peteklerinizde zamanla oluşan küf ve diğer mikrobiyolojik birikintileri temizlemek amacıyla üretmiş olduğunuz ve Türkiyenin heryerine ve bazı Avrupa ülkelerine 5 yıldan beri güvenle satıığmız garantili ve %100 müşteri memnuniyeti sağlayan etkili bir üründür.

Peki Bu Kimyasal Ne Yapıyor?

Peteklerin dibinde biriken  çamuru ve kombinizin eşanjörüne yapışan kirecin kimyasal yapısını değiştirerek suya karışmasını ve ardından durulama ile de tesisattan uzaklaştırılmasını sağlıyor. Tüm bunları yaparken de kesinlikle ne kombinize ne de tesisatınıza zarar vermiyor.

Kimyasalı Kullanmak Ne gibi Avantaj Sağlıyor?

Eşanjörden kireç uzaklaştırıldığı zaman kombiniz suyu daha çabuk ısıtır ve kısa zamanda ısıttığı için kireçli durumunda fazla sürede ısıtması için harcanan ekstra enerjiyi harcamamış olursunuz.Bu öyle bir enerjidir ki kombi ısıyı yakaldığında dinlenmeye geçtiğinde tekrar ısı düşüp de kombi tekrar çalıştığında yani her seferinde meydana gelen bir durumdur.

Peteklerin dibindeki çamurun da kimyasal ile temizlenmesi ise peteklerin daha iyi bir şekilde ısınmasını ve ısıdan maksimum verimi almanız açısından yararlıdır.Kombinin devirdaiminden gönderilen su peteğin alt kısmının tıkalı olduğu yerlerden geçemez ve üstten giren su alttaki borudan sistemi terk eder.Kombi de bu ısıyı algılar ve kendini dinlenmeye alır.Siz de ısınabilmek için kombiyi daha yüksekte çalıştırıp peteğin metal iletkenliği ile peteğin ısınmasını beklersiniz.Kombiyi gereksiz yere fazla açarsanız da yine enerjiyi çöpe atmış olursunuz.

Bu ürünün yerine Kireç Sökücü,Çamaşır Suyu,Tuz Ruhu gibi ürünler kullanabilirmiyiz?

KESİNLİKLE HAYIR.Çünkü bu ürünler Tesisatınıza ve kombinize kesinlikle zarar verir ve İlaveten peteklerdeki çamuru temizleme gibi bir özelliği de yoktur.Bazı firmalar bu tür ürünleri müşterilerine sunmakta ve temizliklerini bu ürünler ile yapabilmektedir.Üzerinde HEC markası görmediğiniz ürünler kullanan olur ise o kişileri benim tesisatımız HEC Petek Temizleme Kimyasalı ile temizleyin diye uyarın.Biz bu konuda uzman bir ekiple çalışıyoruz ve enerjinin verimli kullanılması ve bu temizliklerin en iyi şekilde olması için ciddi arge çalışmaları yapıyoruz.Yine bu kombi temizleme işi yapan arkadaşları da doğru yapmaları konusunda eğitiyoruz.

Bazı Temizleme Yapan kişilerin kombiye bu kimyasalı basmak istemediklerini gördük,sizce bu doğru mu?

KESİNLİKLE HAYIR.Enerji tasarrufunun büyük bir çoğunluğu kombinin eşanjörlerinin içini temizlemekle olur.Bizim kimyasalımız tesisata veya eşanjörlere zarar vermediğinden kimyasal kombinin içine gidebilir.Makina ile kombiye devir daim yaptırırken filtresini çıkarınız ve kombinin vanasını yarım açınız.İşiniz bittiğinde durulamanın ardından yine filtreyi takınız.

Ürün Hacmi:20LT

Bizleri Telefonla arayarak ayrıntılı bilgi alabileceğiniz gibi aşağıda da hem video linkimiz hem de yazılı olarak petek temizleme işleminin nasıl yapılacağını anlattık.

İrtibat:0546 421 49 85

http://hecpetektemizlemekimyasali.com/videolar

ÇOK FARKLI ŞEKİLLERDE VE DAHA BASİT OLARAK TEMİZLEME İŞLEMİ YAPILABİLİR ANCAK YAPTIĞIMIZ BİLİMSEL ÇALIŞMALARDA BU YÖNTEMİN EN İYİ TEMİZLİK YÖNTEMİ OLDUĞUNU İSPATLADIK.

TEMİZLEME İŞLEMİ NASIL YAPILIR

İlk olarak makinanız var ise;

1- Banyodaki havlupanının alt ve üst rekorlarını söküp çıkarın.

2-Makinanın basma hattını havlupanın alt girişine bağlayın

3- Havlupanın üst girişine makinanın dönüş hortumunu bağlayın.

4-Bütün petekleri kapatın sadece bir peteği açık konuma getirin.

5-Musluktan bir hortumu makinanın su haznesine akıtın.ve havlupanın üst çıkışını gidere gelecek şekilde sabitleyin.

6-daha sonra makinayı çalıştırın bu şekilde makina tek bir peteğe su basmaya başlayacak ve dipteki makina ile uzaklaşan kirleri bu şekilde atılmasını sağlayacak.

7-Havlupanın dönüş rekorundan aldığınız su çamurlu olarak gelir ilk olarak ,yaklaşık beş dk sonra rengi iyice açılınca işleme bu petek için son verirsiniz ve diğer başka bir peteği açarsınız ve önceki açtığınız peteği kapatırsınız.

8-Her zaman ilk olarak yeni petek açın sonra bir önceki temizlediğiniz peteği kapatın.bu aşamada her petek için madde 4 ,5,6,7 sırasıyla uygulanır

9-Kombinin Filtesi Çıkartılır ve sadece tapası takılır.Bu temizleme sırasında filtre tıkanırsa temizleme işlemi yarıda kalır.Zaten başta temiz su ile peteklerin dibindekileri attırdığımız için bundan sonra herhangibir sorun oluşturmaz.

10-Sonra Makinanın su Haznesine HEC Markalı ultra konsante Petek Temizleme Kimyasalımızdan konur ve bütün petekler açık vaziyette 5 dk sirkülasyon yapılır.Makina kimyasalı bütün peteklere basar dönüş hattı da makinanın gidere değil bu sefer su deposuna akıtılır.

11-Bu işlemden sonra makinanın bağlı olduğu rekorlar ve makina kapatılır ve kombi çalıştırırlır.Kombi çalışırken en üst dereceye alınır.

12-Bu arada makinanın da rezinstans bölümü açılır ve makinanın da su deposundaki su ve kimyasal ısıtılır.

13-kombi en üst dereceye geldikten 15 dk sonra yani bu genelde toplamda 1 ssati bulur ilk kombiyi çalıştırmadan itibaren,kombi kapatılır.

14-Makinanın bağlı olduğu rekorların vanaları açılır ve bütün peteklerin vanaları kapatılarak tek bir peteğin vanası açılır ve makina ile 5 er dk sirkülasyon yapılır.Makina kimyasallı suyu peteğin alt kısmından basar ve dönüşten gelen su ile makinaya akıtılır.

15-Yine temiz su basma aşamasında olduğu gibi yeni bir petek açılır önceden makina ile sirkülasyon yapılan peteğin vanaları kapatılır.

16-Sonraki aşamada ise Tesisat komple durulama işlemine tabi tutulur. İşlem için 4,5,6,7 nolu işlemler tekrarlanır.Bütün peteklere tek tek su basılır ve dönüşü gidere verilir.Başta temiz su basarken çıkan çamurlu su aynen yine çıkacaktır.Bu da kimyasalın asıl işlevinin yerine getirdiğinin göstergesidir.

17-Hangi kimyasalı kullanırsanız kullanın kimyasal uygulaması sonunda durulama yaptığınızda yine aynı çamur gelmiyorsa o kimyasal işe yaramıyor demektir.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:Bu Kategorinin En Çok Satanları

Petek Temizleme Kimyasalı 1150TL
Petek Temizleme Kimyasalı 1 LT 110TL
Petek Temizleme Kimyasalı 10 LT 550TL
Oto Klaorifer Temizleme Kimyasalı 20 kg 1150TL
Petek temizleme Kimyasalı 12 li koli 920TL

teslimat odemebilgileri guvenli alisveris
www.isitmasogutmasistemikimyasallari.com tüm hakları saklıdır.
facebook
twitter
visa odeme
mastercard odeme
ssl koruma odeme
eticaret
Bu site, HEC ISITMA ADINA® E-ticaret Sistemi ile hazırlanmıştır.